Nieuws

Goedkeuren van aangiften inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting via portal

01-02-2024

Wij informeren u graag dat H&P gebruik gaat maken van een nieuwe portal om aangiften inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting goed te keuren en in te dienen.

U bent gewend om uw aangifte digitaal of op papier goed te keuren, voordat wij deze namens u indienen bij de Belastingdienst.

Onze aangiftesoftware beschikt inmiddels over een eigen, goed beveiligde portal waar wij voor de verwerking van aangiften gebruik van gaan maken.

Voor u betekent dit een vereenvoudiging voor het accorderen en indienen van uw aangiften. Vanuit onze portal ontvangt u per e-mail een link, waarmee u de aangifte kunt inzien en digitaal kunt accorderen.

Nadat u de aangifte heeft geaccordeerd wordt deze direct en volledig automatisch ingediend bij de Belastingdienst.

Uiteraard kunt u nog steeds een exemplaar van de aangifte downloaden voor uw eigen administratie.

Vóór de eerstvolgende aangifte ontvangt u per e-mail van ons een korte aankondiging.

Heeft u vragen of wenst u extra uitleg? Neemt u dan contact op met één van onze belastingadviseurs of uw relatiebeheerder.  

Het laatste nieuws

Blijf op de hoogte

Op de hoogte blijven?

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.