Nieuws
Vóór 1 maart 2025 aangifte schenkbelasting van schenking 2024
Ontving u in 2024 een schenking, dan moet u mogelijk een aangifte schenkbelasting indienen. U heeft daarvoor nog tot en met 28 februari 2025 de tijd.
Compliance en integriteit zijn essentieel voor de betrouwbaarheid en continuïteit van iedere onderneming. De ervaring leert helaas ook dat bij de meeste ondernemingen de expertise ontbreekt om fraude- en integriteitsrisico’s te herkennen, te voorkomen of op te lossen. Het aantrekken van een interne compliance officer is voor de meeste ondernemingen geen haalbare kaart. Door een unieke samenwerking kunnen wij deze diensten vanaf heden aanbieden aan iedere MKB-onderneming.
Performance Collective, met als onderdeel Hermans & Partners, is een strategische samenwerking aangegaan met het gerenommeerde CompliAbility. Een belangrijke mijlpaal in de groei en ontwikkeling van beide organisaties, resulterend in een unieke dienstverlening voor het MKB.
Voor het MKB en kleinere organisaties is het vaak lastig om de juiste (en schaarse) expertise voor compliance en integriteitsbeheersing te vinden als het nodig is. Bijvoorbeeld bij het voorkomen van fraude, het inrichten van een goede klokkenluidersregeling of Wwft-compliance. Door onze krachten te bundelen, kunnen we onze cliënten nog beter bedienen. Zowel pro- als reactief.
Compliance en integriteit is niet alleen steekproefsgewijs voldoen aan wet- en regelgeving. Het is een continu proces van de zaken juist aanpakken. Bij bedrijven en organisaties die geconfronteerd worden met fraude of integriteitskwesties zijn doorgaans diepere (fundamentele) oorzaken de reden van het ontstaan van de problemen. Vaak blijkt er
sprake te zijn van een sluimerend proces en structurele kwaliteitstekortkomingen in controlemechanismen, processen, strategie, cultuur en leiderschapsaspecten.
“Als businesspartner in compliance, helpen we op een laagdrempelige manier bij het oplossen van vraagstukken rond compliance en integriteitsbeheersing. Met onze hulp versterk je het fundament van de organisatie en bescherm je de continuïteit van de bedrijfsvoering. Zowel na een incident en wanneer we onderzoek doen naar de feiten en de oorzaken ervan.”
Martijn van de Westelaken, Partner - Compliance Manager CompliAbility
“De diensten en expertise van Performance Collective en CompliAbility vullen elkaar perfect aan. Door de krachten te bundelen, kunnen we onze cliënten nog beter bedienen met een completer dienstenaanbod. Van Wwft-audits tot compliance en integriteitsbeheersing, van de Wet bescherming klokkenluiders tot forensische auditondersteuning en systematische integriteitsrisicoanalyses - onze gecombineerde expertise stelt ons in staat om een breder scala aan oplossingen aan te bieden.”
Dominik Hermans RA CIS, CEO Performance Collective
Naast bedrijven en organisaties profiteren ook nieuwe talentvolle professionals van deze samenwerking. Door de bundeling van kantoren in de Randstad, kunnen we nog beter voorzien in de uiteenlopende behoeften van onze cliënten en daarnaast bieden we een aantrekkelijk werkklimaat voor toekomstige collega's.
Ontving u in 2024 een schenking, dan moet u mogelijk een aangifte schenkbelasting indienen. U heeft daarvoor nog tot en met 28 februari 2025 de tijd.
De staatssecretaris van Financiën heeft laten weten dat hij van plan is om het wetsvoorstel voor een nieuw box 3-stelsel ongewijzigd aan de Tweede Kamer aan te bieden. In december 2024 adviseerde de Raad van State nog om dit wetsvoorstel aan te passen.
De vraagstukken waar ondernemers mee te maken krijgen zijn vaak complex, multidisciplinair en vragen expertises die bij organisaties niet allemaal intern te vinden zijn. Vanuit die gedachte zijn wij onderdeel geworden van Performance Collective. De brede kennis die aanwezig is binnen Performance Collective, bieden wij nu ook graag aan via Performance Academy.
Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.